Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
MAC Budapešť
1:3
Nové Zámky
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Slovan
1:4
Trenčín
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
DVTK Miškolc
2:1
Michalovce
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Nitra
5:1
Detva
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Poprad
2:4
Zvolen
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Košice
2:3
B. Bystrica
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Konc st., Kalina – Smrek, Jedlička – Druga
Diváci: -     Píše: Kalinács Viktor
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
MAC Budapešť
1:3
1:1, 0:1, 0:1
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Nové Zámky
Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera.

Do čítania, priatelia!
10Refresh


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná12. 09. 201918:00ŠTHC Košice - HC Slovan Bratislava1:2
Základná13. 09. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná13. 09. 201918:00PIHK Nitra - MAC Újbuda3:2
Základná13. 09. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen2:1
Základná13. 09. 201918:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Základná13. 09. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Trenčín1:2
Základná15. 09. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice1:2
Základná15. 09. 201916:00NEHKM Zvolen - HK Poprad3:2
Základná15. 09. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:3
Základná15. 09. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 WPC Koliba Detva5:2
Základná15. 09. 201917:30NEMAC Újbuda - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná15. 09. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra3:2
Základná17. 09. 201917:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín3:2
Základná17. 09. 201918:00UTHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:0
Základná17. 09. 201918:00UTHK Poprad - MAC Újbuda6:5 PP
Základná17. 09. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HKM Zvolen5:6
Základná17. 09. 201918:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná17. 09. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky6:7
Základná20. 09. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná20. 09. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice2:3
Základná20. 09. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:3 SN
Základná20. 09. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava0:3
Základná20. 09. 201918:00PIMAC Újbuda - HC 07 WPC Koliba Detva4:2
Základná20. 09. 201918:00PIHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 SN
Základná22. 09. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín2:4
Základná22. 09. 201917:00NEHK Poprad - HK Nitra5:0
Základná22. 09. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Ingema Michalovce0:4
Základná22. 09. 201917:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:2
Základná22. 09. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:0
Základná22. 09. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:3
Základná24. 09. 201917:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 PP
Základná27. 09. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky0:2
Základná27. 09. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:4
Základná27. 09. 201918:00PIHK Nitra - HC 07 WPC Koliba Detva3:5
Základná27. 09. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad2:3
Základná27. 09. 201918:30PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen4:1
Základná27. 09. 201919:00PIMAC Újbuda - HC Košice5:1
Základná29. 09. 201916:00NEHK Nitra - HC Košice0:9
Základná29. 09. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - MAC Újbuda7:4
Základná29. 09. 201917:00NEHK Poprad - HC 07 WPC Koliba Detva2:3 PP
Základná29. 09. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:5
Základná29. 09. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:6
Základná29. 09. 201917:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava4:3
Základná01. 10. 201917:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3
Základná01. 10. 201917:30UTHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná01. 10. 201917:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1 PP
Základná01. 10. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná01. 10. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - MAC Újbuda3:0
Základná01. 10. 201918:30UTHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen2:4
Základná04. 10. 201917:30PIHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 SN
Základná04. 10. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky4:1
Základná04. 10. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:2
Základná04. 10. 201918:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava3:4 PP
Základná04. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4
Základná04. 10. 201919:00PIMAC Újbuda - HK Dukla Trenčín2:1
Základná06. 10. 201916:00NEHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky4:0
Základná06. 10. 201916:00NEHK Poprad - HC Košice3:2 PP
Základná06. 10. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen2:6
Základná06. 10. 201917:00NEMAC Újbuda - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:5
Základná06. 10. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava2:4
Základná06. 10. 201918:00NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná11. 10. 201917:30PIHC Košice - HC 07 WPC Koliba Detva1:4
Základná11. 10. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Základná11. 10. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2
Základná11. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - MAC Újbuda5:1
Základná11. 10. 201918:30PIHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:1 PP
Základná11. 10. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:6
Základná13. 10. 201915:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín2:4
Základná13. 10. 201916:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Základná13. 10. 201917:00NEMAC Újbuda - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:0
Základná13. 10. 201917:00NEHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky1:0
Základná13. 10. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen2:5
Základná13. 10. 201918:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HC Slovan Bratislava2:4
Základná18. 10. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice2:4
Základná18. 10. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MAC Újbuda4:1
Základná18. 10. 201918:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná18. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Nitra4:0
Základná18. 10. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC 07 WPC Koliba Detva3:0
Základná20. 10. 201916:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad4:1
Základná20. 10. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:0 PP
Základná20. 10. 201917:00NEMAC Újbuda - HK Nitra0:7
Základná20. 10. 201917:00NEHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná20. 10. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 WPC Koliba Detva3:6
Základná20. 10. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HC Košice1:2 SN
Základná22. 10. 201917:30UTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná22. 10. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:5
Základná22. 10. 201918:00UTHK Poprad - HKM Zvolen3:4
Základná22. 10. 201918:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Újbuda4:1
Základná22. 10. 201918:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce6:2
Základná22. 10. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2 SN
Základná25. 10. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:1 PP
Základná25. 10. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 PP
Základná25. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - HC 07 WPC Koliba Detva1:5
Základná25. 10. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice3:4 SN
Základná25. 10. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava1:5
Základná25. 10. 201919:00PIMAC Újbuda - HK Poprad7:3
Základná27. 10. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:4 SN
Základná27. 10. 201916:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín5:3
Základná27. 10. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - MAC Újbuda3:2 PP
Základná27. 10. 201917:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:0
Základná27. 10. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra2:1 PP
Základná27. 10. 201918:00NEHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
Základná30. 10. 201917:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:5
Základná30. 10. 201917:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 WPC Koliba Detva2:0
Základná30. 10. 201917:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava1:3
Základná30. 10. 201918:00STHK Nitra - HK Poprad3:1
Základná30. 10. 201918:00STHKM Zvolen - HC Košice0:1
Základná30. 10. 201918:00STHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky9:2
Základná01. 11. 201916:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:3
Základná01. 11. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín1:0
Základná01. 11. 201917:00PIHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná01. 11. 201917:30PIHC Košice - MAC Újbuda5:4 PP
Základná01. 11. 201918:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava1:2
Základná01. 11. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HK Nitra1:3
Základná03. 11. 201915:00NEMAC Újbuda - HC Mikron Nové Zámky7:1
Základná03. 11. 201915:30NEHC Košice - HK Nitra4:1
Základná03. 11. 201916:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín1:2
Základná03. 11. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:0 SN
Základná03. 11. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Poprad2:4
Základná03. 11. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce5:2
Základná12. 11. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná15. 11. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice2:3 SN
Základná15. 11. 201918:00PIHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná15. 11. 201918:00PIMAC Újbuda - HC Slovan Bratislava1:5
Základná15. 11. 201918:00PIHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná15. 11. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:1 PP
Základná15. 11. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 WPC Koliba Detva5:0
Základná17. 11. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce5:6
Základná17. 11. 201916:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen1:2
Základná17. 11. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 WPC Koliba Detva2:3
Základná17. 11. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - MAC Újbuda9:2
Základná17. 11. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice3:1
Základná17. 11. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra4:1
Základná18. 11. 201919:00POMAC Újbuda - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná19. 11. 201917:30UTHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš8:0
Základná22. 11. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MAC Újbuda4:3
Základná22. 11. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:2
Základná22. 11. 201917:30PIHC Košice - HK Poprad2:1
Základná22. 11. 201918:00PIHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:4
Základná22. 11. 201918:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:1
Základná22. 11. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava6:3
Základná24. 11. 201916:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava2:1
Základná24. 11. 201916:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:3 PP
Základná24. 11. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HC Košice2:3
Základná24. 11. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky4:1
Základná24. 11. 201917:30NEMAC Újbuda - HKM Zvolen3:4
Základná24. 11. 201918:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:1
Základná26. 11. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - HC 07 WPC Koliba Detva11:0
Základná27. 11. 201917:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - MAC Újbuda3:2
Základná27. 11. 201917:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra5:2
Základná27. 11. 201918:00STHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce5:2
Základná27. 11. 201918:00STHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:0
Základná27. 11. 201918:30STHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad1:3
Základná29. 11. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC Mikron Nové Zámky6:3
Základná29. 11. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad1:4
Základná29. 11. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Základná29. 11. 201918:00PIHK Nitra - HKM Zvolen4:2
Základná01. 12. 201916:00NEHK Nitra - MAC Újbuda1:2 PP
Základná01. 12. 201916:15NEHK Dukla Trenčín - HC Košice1:2 SN
Základná01. 12. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Základná01. 12. 201917:00NEHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš8:0
Základná01. 12. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 WPC Koliba Detva6:1
Základná01. 12. 201918:15NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen3:2 PP
Základná03. 12. 201917:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice0:5
Základná03. 12. 201918:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra2:5
Základná03. 12. 201918:00UTHKM Zvolen - HK Poprad3:5
Základná03. 12. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HC Slovan Bratislava1:2 SN
Základná03. 12. 201918:00UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Základná03. 12. 201918:30UTHC Mikron Nové Zámky - MAC Újbuda5:3
Základná06. 12. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:6
Základná06. 12. 201917:30PIHC Košice - HKM Zvolen4:1
Základná06. 12. 201918:00PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava2:1 PP
Základná06. 12. 201918:00PIHK Poprad - HC 07 WPC Koliba Detva3:0
Základná06. 12. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MAC Újbuda8:2
Základná06. 12. 201918:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná08. 12. 201915:30NEHC Košice - HC 07 WPC Koliba Detva3:2
Základná08. 12. 201916:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad1:2
Základná08. 12. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MAC Újbuda1:2
Základná08. 12. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky5:4 SN
Základná08. 12. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava2:5
Základná08. 12. 201918:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:0
Základná18. 12. 201918:00STHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce8:2
Základná18. 12. 201918:00STHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:2
Základná18. 12. 201918:00STHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná18. 12. 201918:30STHC Slovan Bratislava - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3
Základná18. 12. 201918:30STHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:4 PP
Základná18. 12. 201919:00STMAC Újbuda - HKM Zvolen5:2
Základná20. 12. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná20. 12. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:1
Základná20. 12. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Nitra2:3 PP
Základná20. 12. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - MAC Újbuda4:3
Základná20. 12. 201918:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:2 PP
Základná20. 12. 201918:30PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava2:1
Základná22. 12. 201915:30NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:0
Základná22. 12. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC 07 WPC Koliba Detva2:0
Základná22. 12. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra2:1
Základná22. 12. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná22. 12. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MAC Újbuda5:2
Základná22. 12. 201918:00NEHK Poprad - HC Košice0:4
Základná26. 12. 201916:00ŠTHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen0:6
Základná26. 12. 201917:00ŠTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:2
Základná26. 12. 201917:00ŠTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad3:2
Základná26. 12. 201917:00ŠTMAC Újbuda - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:5
Základná26. 12. 201918:00ŠTHK Nitra - HC 07 WPC Koliba Detva5:1
Základná26. 12. 201919:00ŠTHC Košice - HC Slovan Bratislava2:1
Základná28. 12. 201917:00SOHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Trenčín3:7
Základná28. 12. 201917:00SOHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná28. 12. 201917:30SOHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:3 SN
Základná28. 12. 201918:00SOMAC Újbuda - HC Slovan Bratislava0:4
Základná28. 12. 201918:00SOHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce4:5 PP
Základná28. 12. 201918:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky1:0
Základná30. 12. 201916:00POHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Základná30. 12. 201917:30POHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky4:1
Základná30. 12. 201918:00PODVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen2:6
Základná30. 12. 201918:00POHC 07 WPC Koliba Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná30. 12. 201918:00POHK Poprad - MAC Újbuda5:3
Základná30. 12. 201918:30POHC Slovan Bratislava - HK Nitra2:3
Základná04. 01. 202016:00SOHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava6:5 PP
Základná04. 01. 202017:00SOMAC Újbuda - HC Košice4:3 PP
Základná04. 01. 202017:00SOMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:5 SN
Základná04. 01. 202017:00SOHKM Zvolen - HC 07 WPC Koliba Detva5:1
Základná04. 01. 202018:00SOHK Nitra - HK Poprad3:2
Základná04. 01. 202018:00SOHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce4:2
Základná06. 01. 202015:30POHC Košice - HK Nitra3:2 SN
Základná06. 01. 202016:00POHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen4:2
Základná06. 01. 202017:00POHC 07 WPC Koliba Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná06. 01. 202017:00POHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky3:2 PP
Základná06. 01. 202017:30POHK Dukla Ingema Michalovce - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná06. 01. 202018:00POHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:1
Základná08. 01. 202018:30STMAC Újbuda - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2
Základná10. 01. 202017:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 WPC Koliba Detva5:1
Základná10. 01. 202018:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:1
Základná10. 01. 202018:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava2:5
Základná10. 01. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:2
Základná10. 01. 202018:00PIHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:3
Základná10. 01. 202018:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC Košice4:5
Základná12. 01. 202016:00NEHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava2:5
Základná12. 01. 202017:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Základná12. 01. 202017:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad3:4 PP
Základná12. 01. 202017:00NEMAC Újbuda - HK Nitra2:6
Základná12. 01. 202017:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Základná12. 01. 202018:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín3:2
Základná14. 01. 202018:30UTHC Slovan Bratislava - HC Košice6:1
Základná14. 01. 202019:00UTMAC Újbuda - HC Mikron Nové Zámky3:4 PP
Základná17. 01. 202017:30PIHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná17. 01. 202018:00PIHK Poprad - HKM Zvolen4:3
Základná17. 01. 202018:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná17. 01. 202018:30PIHC Slovan Bratislava - HC 07 WPC Koliba Detva4:3
Základná21. 01. 202018:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HK Poprad3:5
Základná21. 01. 202018:00UTHKM Zvolen - HC Košice3:2
Základná21. 01. 202018:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná21. 01. 202018:30UTHC Slovan Bratislava - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4 PP
Základná21. 01. 202018:30UTHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:2
Základná21. 01. 202019:00UTMAC Újbuda - HK Dukla Trenčín3:6
Základná24. 01. 202018:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín1:5
Základná24. 01. 202018:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC Košice4:2
Základná24. 01. 202018:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:2
Základná24. 01. 202018:30PIHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec10:2
Základná24. 01. 202018:30PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná24. 01. 202019:00PIMAC Újbuda - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná26. 01. 202016:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice2:1 SN
Základná26. 01. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná26. 01. 202017:00NEHKM Zvolen - MAC Újbuda8:6
Základná26. 01. 202017:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra0:2
Základná26. 01. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Základná26. 01. 202017:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad2:1
Základná29. 01. 202017:30STHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná29. 01. 202018:00STHK Nitra - HKM Zvolen3:5
Základná29. 01. 202018:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín2:3
Základná29. 01. 202018:30STHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:4 PP
Základná29. 01. 202018:30STHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:4
Základná29. 01. 202019:00STMAC Újbuda - HC 07 WPC Koliba Detva6:4
Základná31. 01. 202017:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3
Základná31. 01. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín6:1
Základná31. 01. 202018:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná31. 01. 202018:00PIHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:5
Základná31. 01. 202018:00PIHC Košice - HK Poprad2:1
Základná31. 01. 202019:00PIMAC Újbuda - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Základná02. 02. 202016:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Nitra0:5
Základná02. 02. 202017:00NEHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:1
Základná02. 02. 202017:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MAC Újbuda4:2
Základná02. 02. 202017:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky6:0
Základná02. 02. 202018:00NEHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:0
Základná11. 02. 202017:45UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra4:5
Základná12. 02. 202017:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:5
Základná12. 02. 202018:00STHK Dukla Trenčín - HC 07 WPC Koliba Detva7:3
Základná12. 02. 202018:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice4:2
Základná12. 02. 202018:30STHC Slovan Bratislava - MAC Újbuda4:3 PP
Základná12. 02. 202018:30STHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:2
Základná14. 02. 202017:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 WPC Koliba Detva2:0
Základná14. 02. 202018:00PIHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec9:2
Základná14. 02. 202018:00PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:4 SN
Základná14. 02. 202018:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava1:4
Základná14. 02. 202018:30PIHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce5:4 PP
Základná14. 02. 202019:00PIMAC Újbuda - HK Poprad2:3
Základná16. 02. 202015:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín3:1
Základná16. 02. 202015:30NEHC Košice - MAC Újbuda5:1
Základná16. 02. 202017:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš9:0
Základná16. 02. 202017:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HKM Zvolen3:2
Základná16. 02. 202017:15NEHK Poprad - HK Nitra7:5
Základná18. 02. 202018:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 WPC Koliba Detva4:3 PP
Základná18. 02. 202018:00UTHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:4
Základná18. 02. 202018:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:4
Základná18. 02. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava2:5
Základná18. 02. 202018:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad3:2 SN
Základná18. 02. 202018:00UTHK Nitra - HC Košice1:3
Základná21. 02. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Újbuda1:3
Základná21. 02. 202018:00PIHC Košice - HC Mikron Nové Zámky7:2
Základná21. 02. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:4 PP
Základná21. 02. 202018:00PIHC Slovan Bratislava - MHk 32 Liptovský Mikuláš11:0
Základná21. 02. 202018:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen4:3 PP
Základná21. 02. 202018:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Základná23. 02. 202015:30NEHC Košice - HK Poprad1:3
Základná23. 02. 202016:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:1
Základná23. 02. 202016:00NEHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky4:0
Základná23. 02. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen5:0
Základná23. 02. 202017:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 WPC Koliba Detva10:2
Základná23. 02. 202018:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Újbuda2:0
Základná25. 02. 202017:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra5:4 PP
Základná25. 02. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HK Poprad6:3
Základná25. 02. 202018:00UTHKM Zvolen - HC Košice2:5
Základná25. 02. 202018:00UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava4:3 PP
Základná25. 02. 202018:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - MAC Újbuda2:5
Základná25. 02. 202018:30UTHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:4
Základná28. 02. 202018:00PIHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Základná28. 02. 202018:00PIHK Poprad - HKM Zvolen2:4
Základná28. 02. 202018:00PIHK Nitra - HC 07 WPC Koliba Detva5:1
Základná28. 02. 202018:30PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín1:4
Základná28. 02. 202018:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 SN
Základná28. 02. 202019:00PIMAC Újbuda - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná01. 03. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen
Základná01. 03. 202017:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad
Základná01. 03. 202017:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HC Mikron Nové Zámky
Základná01. 03. 202017:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MAC Újbuda
Základná01. 03. 202017:45NEHC Slovan Bratislava - HC Košice
Základná01. 03. 202018:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná03. 03. 202017:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín
Základná03. 03. 202018:00UTHK Poprad - HC Slovan Bratislava
Základná03. 03. 202018:00UTHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná03. 03. 202018:30UTHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná03. 03. 202019:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná03. 03. 202019:00UTMAC Újbuda - HK Nitra
Základná06. 03. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná06. 03. 202018:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava
Základná06. 03. 202018:00PIHK Poprad - HC Košice
Základná06. 03. 202018:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná06. 03. 202018:30PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra
Základná06. 03. 202019:00PIMAC Újbuda - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná08. 03. 202015:30NEHC Košice - HKM Zvolen
Základná08. 03. 202016:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná08. 03. 202016:00NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná08. 03. 202017:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín
Základná08. 03. 202017:00NEMAC Újbuda - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná08. 03. 202017:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky
Základná10. 03. 202017:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná10. 03. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná10. 03. 202018:00UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice
Základná10. 03. 202018:00UTHKM Zvolen - HK Poprad
Základná10. 03. 202018:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HK Nitra
Základná10. 03. 202018:30UTHC Mikron Nové Zámky - MAC Újbuda
Základná13. 03. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín
Základná13. 03. 202018:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná13. 03. 202018:00PIHC Košice - HC Slovan Bratislava
Základná13. 03. 202018:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná13. 03. 202018:00PIMAC Újbuda - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná13. 03. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra
Základná15. 03. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice
Základná15. 03. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad
Základná15. 03. 202017:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen
Základná15. 03. 202017:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná15. 03. 202017:00NEHK Nitra - MAC Újbuda
Základná15. 03. 202017:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 11.12.2019 16:45
TímZSkóreB
1.B. Bystrica51166:99110
2.Slovan51182:103104
3.Košice51154:106100
4.Zvolen51179:13990
5.Poprad51156:12590
6.Trenčín51159:13087
7.Michalovce51141:14475
8.Nitra51137:14272
9.Miškovec51135:14772
10.Budapešť51145:19154
11.N. Zámky51131:17553
12.Detva51117:19348
13.L. Mikuláš4878:18635
A SKUPINAZVVPPPPSkóreB
1.Bratislava4836156233:106115
2.Martin48293412178:12697
3.Topoľčany482310213157:12691
4.Skalica48214419166:14375
5.Dubnica48205320146:15273
6.Sp.Nová Ves48213420159:15673
B SKUPINAZVVPPPPSkóreB
7.Žilina50263318177:13687
8.Levice50193325170:18466
9.P.Bystrica50123530128:19147
10.Trnava5091436140:26033
SR 18292102649:1538
Aktualizované: 28.2.2020 23:06
play-outZVVPPPPSkóreB
1.Trnava2110011:45
2.Michalovce210019:133
3.Skalica2010112:132
4.Martin200208:102
5.Dubnica000000:00
6.P. Bystrica000000:00
Aktualizované: 23.2.2020 18:42
TímZVVPPPPSkóreB
1.Košice5234369208:105114
2.Dukla52352312226:108112
3.Nitra52353212206:105110
4.Slovan52297313197:127104
5.Poprad52312712180:115104
6.Púchov52313711178:115103
7.Trnava52268117171:13395
8.B. Bystrica52284119162:12793
9.Martin52186424135:17170
10.Michalovce52143233140:20450
11.Spišská52112732130:19744
12.Žilina52103435101:21940
13.Skalica527533797:22434
14.L. Mikuláš522234596:27710
Aktualizované: 25.2.2020 18:53
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 29.2.2020 03:34
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 29.2.2020 03:34
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 29.2.2020 03:34
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 29.2.2020 03:34
Aktualizované: 11.12.2019 16:45
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 29.2.2020 03:34

Bleskovky

Gernát pomohol Třincu k výhre v Olomouci gólom a asistenciou

Slovenský obranca Martin Gernát prispel gólom a asistenciou k víťazstvu Třinca na ľade Olomoucu 2:1 v piatkovom zápase 49. kola českej najvyššej hokejovej súťaže. Gernát v 6. minúte otvoril skóre a v 28. minúte prihral na druhý gól Martinovi Růžičkovi. Klub zo Sliezska je v tabuľke druhý o 12 bodov za vedúcim Libercom.
včera o 20:50 - TASR

Krivošík skóroval vo fínskej lige, jeho Hämeenlinna prehrala v Jyväskylä

Slovenský útočník Filip Krivošík dosiahol svoj desiaty gól v prebiehajúcom ročníku fínskej ligy, ale jeho Hämeenlinna podľahla v Jyväskylä 1:2 po predĺžení. Brankár Patrik Rybár predviedol 20 zákrokov pri prehre Kärpätu Oulu na ľade KalPy Kuopio 2:3 po predĺžení.
včera o 20:08 - TASR

Hráčmi týždňa sú Krasikov, Jordán a Grebenščikov

Za hráčov uplynulého týždňa v Kontinentálnej hokejovej lige zvolili brankára Sibiru Novosibirsk Alexeja Krasikova, obrancu Michala Jordána z Amuru Chabarovsk a útočníka Svjatoslava Grebenščikova z Viťazu Podoľsk. Najlepším nováčikom týždňa sa stal útočník Lokomotivu Jaroslavľ Alexander Daryin.
včera o 15:21 - TASR

Schwenninger - Wolfsburg 3:2 v 49. kole nemeckej ligy

Hokejisti Schwenningeru Wild Wings zvíťazili v 49. kole nemeckej ligy nad Grizzlys Wolfsburg 3:2. výsledok: Schwenninger - Wolfsburg 3:2.
27.2.2020 21:50 - TASR

Tappara Tampere - SaiPa Lappeenranta 1:2, Grman asistoval

Hokejisti SaiPy Lappeenranta v zostave so slovenským obrancom Máriom Grmanom a útočníkom Tomášom Záborským zvíťazili vo štvrtkovom zápase fínskej ligy na ľade Tappary Tampere 2:1. Grman sa asistenciou podieľal na prvom góle hostí. Liiga - výsledky: IFK Helsinki - Ässät Pori 4:3 pp, Tappara Tampere - SaiPa Lappeenranta 1:2 /GRMAN 0+1/.
27.2.2020 20:01 - TASR

Cehlárik strelil gól, Lantoši dvakrát asistoval pri triumfe Providence

Víťazstvo Providence Bruins v AHL na ľade Wilkes-Barre/Scranton Penguins 6:2 malo výraznú slovenskú stopu. Peter Cehlárik prispel gólom a asistenciou, Róbert Lantoši dvakrát asistoval. Dvadsaťštyriročný Cehlárik dosiahol 15. zásah v tejto sezóne a na konte má 32 bodov zo 42 duelov, Lantoši nazbieral v 47 stretnutiach 31 bodov (11+20).
27.2.2020 06:45 - TASR

Rakúšan Vanek ukončil kariéru, v NHL odohral viac ako tisíc duelov

Rakúsky hokejista Thomas Vanek oznámil vo veku 36 rokov ukončenie svojej kariéry. Počas nej odohral štrnásť sezón v zámorskej NHL, na konte má 1098 duelov s bilanciou 394 gólov a 431 asistencií. Vanek obliekal v NHL dresy New Yorku Islanders, Montrealu Canadiens, Minnesoty Wild, Detroitu Red Wings, Floridy Panthers, Vancouveru Canucks a Columbusu Blue Jackets.
26.2.2020 20:55 - TASR

Bouwmeester sa po kolapse už v tejto sezóne na ľad nevráti

Hokejový obranca Jay Bouwmeester sa už v prebiehajúcej sezóne NHL na ľad nevráti. Zadák úradujúceho víťaza Stanley Cupu St. Louis Blues to oznámil v stredu na tlačovej konferencii. Bouwmeester skolaboval 12. februára na striedačke v priebehu prvej tretiny zápasu na ľade Anaheimu Ducks.
26.2.2020 20:41 - TASR

Krištof prispel gólom k výhre Oulu nad Hämeenlinnou 4:1 vo fínskej lige

Slovenský hokejový útočník Michal Krištof prispel gólom k víťazstvu Kärpätu Oulu nad Hämeenlinnou 4:1 v stredajšom zápase najvyššej fínskej súťaže. V repríze minuloročného finále Liigy pomohol domácim k výhre 26 úspešnými zákrokmi aj brankár Patrik Rybár.
26.2.2020 20:02 - TASR

Obranca Montrealu Mete si pre zlomenú nohu už v tejto sezóne nezahrá

Obranca hokejistov Montrealu Victor Mete si už v tejto sezóne NHL nezahrá. Vyradila ho zlomenina nohy, ktorú utrpel 18. februára v dueli s Detroitom. Dvadsaťjedenročný zadák si v 51 dueloch v prebiehajúcom ročníku pripísal na konto štyri góly a 11 asistencií.
26.2.2020 19:58 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

01. 03. 2020
Trenčín - Zvolen o 17:00
B. Bystrica - Poprad o 17:00
Detva - N. Zámky o 17:00
Michalovce - Budapešť o 17:30
Slovan - Košice o 17:45
Nitra - Miškovec o 18:00

Odohrané zápasy

28. 02. 2020
BudapešťN. Zámky
1:3REPORT
SlovanTrenčín
1:4REPORT
MiškovecMichalovce
2:1 SNREPORT
KošiceB. Bystrica
2:3REPORT
PopradZvolen
2:4REPORT
NitraDetva
5:1REPORT

Najviac bodov

Jindřich AbdulSBA61 bodov
2.McPherson A.ZVO58
3.Haščák M.KOS55
4.Mikyska J.TRE55
5.Trotter B.ZVO55

Najlepší strelec

Marcel HaščákKOS33 gólov
2.Zigo T.SBA27
3.Alderson B.TRE26
4.Langkow C.MAC23
5.Stupka V.BBY23

Najlepší brankár

Matej GajanBBY93.87 perc
2.Brust B.SBA93.66 %
3.Košarišťan A.KOS93.4 %
4.Beskorowany T.BBY93.18 %
5.Melicherčík M.BBY93.18 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov